Home » dirk scheringa » 'Mogelijke kopers voor DSB afgehaakt'

'Mogelijke kopers voor DSB afgehaakt'

Reportage: De gevolgen voor de gedupeerden van DSB

'Mogelijke kopers voor DSB afgehaakt' Alle partijen die interesse hadden in een onvername van DSB zijn afgehaakt, zeggen de bewindvoerders van de bank in een verklaring. Volgens één van de bewindvoerders is het nu waarschijnlijk dat DSB failliet zal worden verklaard.

Eerder vandaag was er nog sprake van een mogelijke koper voor de maandag onder curatele gestelde DSB Bank. Bij de koper zou het volgens RTL Nieuws zijn gegaan om All Capital, een vermogensbeheerder uit Amsterdam.

Joop Hofland van vakbond De Unie sprak op radiozender BNR over een 'serieuze Europese instelling die de bank wil overnemen'. Volgens Hofland hadden de curatoren de mogelijke koper tot woensdag 12.00 de tijd gegeven om met een bod te komen. In zijn ogen veel te weinig tijd.

Bekijk ook eerdere Netwerk-reportages over dit onderwerp:
- De gevolgen voor de gedupeerden van DSB
- Verzoek curatele DSB toegewezen
- DSB: oplossing of stroop?
- Omstreden bank floreert in crisistijd
- In het kielzoog van Pieter Lakeman

Dossier

DSB Bank

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst in dit debat.