Home » Debat » Vervolgen Wilders is een beperking van de vrijheid van meningsuiting

Vervolgen Wilders is een beperking van de vrijheid van meningsuiting

woensdag 21 januari

Reportage: Hof: Wilders wordt toch vervolgd

Vervolgen Wilders is een beperking van de vrijheid van meningsuiting Kamerlid Geert Wilders (PVV) moet worden vervolgd voor zijn uitlatingen over de Koran en over de islam en moslims in het algemeen. Dat heeft het Hof in Amsterdam besloten.

Uit de uitspraak van het Hof: "Het hof heeft daarbij overwogen dat de gewraakte meningsuitingen van Wilders ... naar Nederlands recht strafbaar zijn, zowel door hun inhoud als door de wijze van presenteren. Deze wijze van presenteren kenmerkt zich door eenzijdige, sterk generaliserende formuleringen met een radicale strekking, niet aflatende herhaling en een toenemende felheid, waardoor er van haatzaaien sprake is. De meeste uitlatingen zijn in de opvatting van het hof tevens beledigend, nu zij de moslimgelovigen wezenlijk in hun religieuze waardigheid aantasten."

Wat vindt u? Heeft het Hof gelijk, heeft Wilders de grenzen van de vrijheid van meningsuiting overschreden en is er sprake van 'haatzaaien'? Of denkt u juist: men kan van Wilders vinden wat men wil, maar een diversiteit in meningen mag er zijn. Het vervolgen van Wilders is een beperking van de vrijheid van meningsuiting.

41 reacties

Reacties

De reactiemogelijkheid is afgesloten

Wilders

4 oktober, 2009 - 20:17

Tjee als er Èen is die aanzet tot haat,terrorisme en genocide is en was Dát Altijd nog de Rechtbank der joden !

Die Heeft DÀÀR in 1991 Zelfs Speciaal de Bescherming van de wet aan Ons Onttrokken om het Land Beter te kunnen afruimen rn Ons Buiten de wet Gezet !

Die dames en heren behoren betiteld als terrorist en naar Guantanamobay en de Gaskamers in !

Donner,hirsch ballin,demmers en vele andere joden ,Alle jaren van de plunderingen aan de macht en in de wet , Dát zijn pás haatzaaiers,genocideplegers,terreurzaaiers,armoedezaaiers.....dat die zelfde ploeg verrotting nu Een Stem van Ons Volk Wil naaien...ja,dat wist Ik al bij Voorbaat , Niemand mag Wetene Wát die hebben uitgevreten Dát stelletje onzalige honden en Kinderverkrachters , moordenaars van Ons Volk en Onze Kinderen , moordenaars en afslachters van Ons Geluk,Ons Bestaan en Onze Toekomst voor een Leven als hoer van de semiet en de jood !

Oeps , Ben Ik nou degene Die haat zaait of had U , beste smeerpijp , dat zelf gezaaid , Ook in Geert Wilders en in Alle Kindertjes Ook met Uw grote , te grote Geile Kinderverkrachters pik pik en kut op schoolreisje ?

Verrader ( Oh nee, Dát is niet Waar , U vertegenwoordigd een vreemde mogendheid ,das Waar Ook ! )?

Er is Altijd Maar Een Macht Geweest , en die verrotting is er nog !

Sorry ,Maar de joden zijn Wel Degelijk Schuld aan Alles ,Altijd Al en Nu Ook Weer,Wie Dacht Jij Dan had de islamieten hier gehaald en uitgebuit in de 60er jaren,wie zaten alle jaren van de Democracy in de staat ,de wet,de regering.Wie schreven Onze wetten?Wie stelde Ons buiten de wet in 1991,wie saboteerd elke wet en gerechtigheid?Wie zit als hoogste bazen in justitie en rechtstaat,eerste kamer en ambtenarenapparaat etc ,etc,etc ...wie is het die nu vraagt , zegt dat We nog een keer moeten betalen aan de plunderingen die ze zelf "met wet" hebben uitgevoerd?

Wie verzwijgt dat rechters elke vier jaar medeverkiesbaar zijn en dus oprotbaar?

Wie heeft de EU gesticht om Ons uit te zuigen?

Wie heeft artificieel terrorisme hier gemaakt en verdiend daar miljarden aan?

Wie roept steeds er is global warming ,doet niets en verdiend er aan?

Wie roept steeds over misdaad , creert het , haalt het , en doet niets en verdiend er aan?

Wie roept al jaren over milieuvervuiling , de Planeet , en verdiend er aan?

Wie creerde 45 jaar geleden artificial starvations en verdiende er bakken aan?

Wie zette de koude oorlog en het ijzeren gordijn op om Europa op het gemakkie te kunnen uitzuigen en te plunderen?

Wie vermoorde Alle Tegenstemmen massaal onmiddelijk na de tweede wereldoorlog en liet alleen een vaag aftreksel van Wat de Mensen echt Wilden over?

Wie chanteert Alle regeringen met Kinderprostitutie en zuigt Alle Landen al vele deccenia leeg op die manier?

Wie verkracht Onze Kinderen massaal en maakt zo van Ons Allen onderdanige hoeren die dienen het jodenwoord elke dag in paniek en angst?

Wie heeft in de geschiedenis steeds weer de winst en wie de rekening en het Lijden?

Wie heeft 25 jaar geleden de privatiseringen bedacht en gebruikt voor plunderingen "met wet" van de Volkeren van het Westen?

Wie wil voor die plunderingen nu nogmaals hondsbrutaal betaald worden door de alreeds zeer duur betaald hebbende Slachtoffers , wie hebben toch steeds de winst , wie toch steeds de rekening en het ondraaglijk Lijden ....Wie ..?

Wie zijn de toplieden in bank en financieel wezen , Wereldwijd?

Wie zorgt er voor dat die semieten Ons kunnen verkrachten,beroven en plunderen al meer dan 30 jaar?

Wie beschermt Ons niet , en als We het zelf doen is er onmiddelijk als de kippen bij om op de Voorpaginas met veel staatspoeha wetspoeha de laatste oprisping van Verzet Tegen Zinloos Geweld dodend?

Wie kweekt steeds terroristjes door Onze en Andere Hun Kinderen te verkrachten en te Hersenspoelen op de scholen?

Wie verdiend aan het terrorisme en Wie Betalen Steeds?

Wie probeerde warheads in Rusland te stelen en dat in Amerika te laten afgaan na de plunderingen ipv wat vliegtuigjes?

Het is een erg Lang en ook zeer moeilijk Verhaal om Alles wat ze brachten aan te geven , maar in het kort komt het er op neer ....,

Dat zij het kwaad op Aarde zijn en Wij er aan Sterven zowel in vredes als in Oorlogtijd.

Zij zijn het kwaad dat het Goede ,Ons Dus met Onze Simpele Wensjes van Geluk ,Vrede en Veiligheid , steeds helemaal naat de verdoemenis jaagt met hun semietenvrienden .

Zij hebben een cultuur en de islamieten evenzeer , die gebaseerd is op parasiteren en plundering en Kinderverkrachtingen voor absolute macht en maximaal profit ,Denk Je dat die ook maar een cent geven voor Alle problemen waar ze Jou Wel voor laten betalen al maar weer , die problemen blijven bestaan zolang zij verdienen er aan ?

Na ongeveer 300 jaar trekken ze dan weer verder , dit maal naar Rusland en China !

Die willen Ons gedood in een derde Wereldoorlog achterlaten zodat We niets Kunnen Zeggen meer als We er achter Komen wat ze gedaan hebben !

Daarvoor waren de poging een atoomwapen te stelen , een poging met de genocide kortgeleden op de palestijnen eenRespons van Europa uit te lokken , Frankrijk Trapte er Zowat in , dan een atoomwapen boven Washington ,niet New York waar 6 millioen joden wonen , tot ontploffing te brengen ingevlogen met een transporvliegtuig en dan Rusland,Europa en Engeland in de as te leggen , voor een mooie fijne nog betere toekomst onder semietenbeheer onder de atoomparaplu van israel.

Wtc was een afleiding toen het eerste plan niet doorging.

Dan heb Je nog de Bilderberg geruchten , die willen al jaren in wetenschappelijke overtuiging drie miljard Mensen minder op Aarde hebben , vinden ze Gezonder of zo.Nou dat was het dan !

Nou Ik Ook , maar dan Gelijk maar de Onwaardigen ...En Dat Zijn Niet Wij !

Zou Wel zo Opruimen en zeer veel Rust en Vrede terugbrengen , een Einde aan Alle Problemen voor Eens en Altijd !

Alle Problemen Die We Nu Kennen !

Heb Je een Kind ,Laat Het NIET op schoolreisje gaan , is Het Geweest ,Sorry , Laat Snel De Haren Onderzoeken op ghb,heroine,alcohol,tabak,reproductieremmers,spiertraumaverwekkende stoffen,antibioticas die gebruikt worden tijdens de verkrachtingen door joden en islamietenvrienden om infecties te voorkomen...Sorry !

Dan Heeft Je Kind Je Nodig en Goede Hulp Ook ,Stuur de Rekeningen maar naar de joden , die zullen er Meer Gaan Krijgen !

De semieten zijn zeker wat Onze Kinderen betreft even erg als de joden !

Ga eerst weer een jood leren herkennen , dan Zien We weer hoe hetStaat met Je Mening !

Geplaatst door Judith op 1 oktober 2009 om 11:54

Het is nogal laf om op een forum Geert Wilders te vergelijken met Hitler..Als je dat doet dan sta je gelijk met je rug tegen de muur en is er geen discussie meer mogelijk..Dus sodermieter op om steeds de tweede wereldoorlog erbij te halen, linkse salon-socialisten, dat is het enige wat jullie kunnen zeggen… andere argumenten bestaan er niet..
Denk maar niet dat..als de moslims Nederland hebben overgenomen..dat zij jullie zullen sparen..integendeel verraders van het volk worden ook door de moslims als minderwaardig gezien..want zij denken..dat doen ze dan ook bij ons!!!!

Antwoord op deze reactie

De Duivel Antwoord:
oktober 1st, 2009 om 19:49

Hallo , Hitler was geen Slecht Mens , maar de jodenpropaganda gedurende 70 jaar heeft een eenzijdig vals beeld van Hem geschetst , ga maar eens opletten , Je wordt voortdurend en overwegend overspoeld door jodenpropaganda op allerlei gebied ,ook in films zelfs , maar óók Hitler ,toen die ontdekte wat de joden en semieten , net als nu , met de Kinderen massaal op de scholen aan het uitspoken waren heeft de Kinderen van Zijn Volk en zijn Volk Pogen te Beschermen tegen het beest dat de jood en islamiet is , dat moet op héél de Wereld een ander nog nadoen !

Ga Je Kind laten Testen op sporen van heroine,ghb,lsd,alcohol,tabak,reproductieremmers,spiertraumaverwekkers,experimentele stoffen,farmaceutica en antibiotica.

Als Je Kind op Schoolreisje is geweest heeft Die deze stoffen in het Lichaampje.
Joden en semieten gezamenlijk verkrachten gedurende schoolreisje de Kinderen , met extreem geweld,martelingen,drugs en Hersenspoelingen!

De schade is enorm en veel onmiddelijk,het Gezin valt uit een door emotionele gevolgen en traumas,drugsgebruik,roken,alcoholgebruik,spieratrophy,diabetes(vanwege 7 dagen dag en nacht wakker gehouden worden)angstig met Mensen en Leeftijdsgenoten,zeer gemakkelijk verkrachtingslachtoffer voor joden en semieten en afrikanen , psychische en fysieke gebreken,ziekten ,afwijkingen ,sociale gevolgen , angst ,haat ,geweld of Slachtoffer daar van , eindigen in een hoerenkast etc etc , dus die Hitler …Die Was en Is Oke !

Antwoord op deze reactie

Geplaatst door Gerard op 28 september 2009 om 19:07

Uit de reacties moet ik helaas opmaken dat het fascisme nog steeds (blinde) navolgers heeft. Alsof we dat niet allang wisten. Denk goed na heren, dames. Wilders is als het medicijn dat erger is dan de kwaal. Hij is NIET de oplossing. Doordenken dus. Van mij mag hij best een poosje MP worden, hoor. Als onderdeel van een nieuwe Verelendungspolitic. De geschiedenis is een zich herhalend fenomeen. We schijnen het maar niet te leren.

Antwoord op deze reactie

Judith Antwoord:
september 30th, 2009 om 20:42

Gerard Vertel jij dan eens even wat de Wilders-fans dan moeten doen..of juist niet moeten doen..Kom jij dan eens met de oplossing..en waar moeten we op stemmen….

Antwoord op deze reactie

De Duivel Antwoord:
oktober 1st, 2009 om 19:33

Ik Zal even Antwoorden My Dear !

Stem op Wilders , want Hitler,djengiz khan en de Rode Kmher zijn even elders bezig , dus die vallen af !

Maar Wat Wilders Stemmers Moeten Doen is …

Joden er uit en laten betalen tot het einde der tijden voor wat ze Ons en Onze Kinderen geflikt hebben !
De islamieten eruit vanwege precies hetzelfde !
Alles Wereldwijd van beiden confisceren !
Ze schade aan Ons,Onze Menselijkheid,de Mensheid,en Onze Kinderen tot in eeuwigheid laten betalen !
Rechters aan de dichtstbijzijnde Lantaarnpalen ophangen , de hoge raad ook ?
De gehele ambtenarentop ook !
Alle gouden handdrukken terughalen , alle bonussen ook en ze wat andere geven waar ze ook wel tevreden mee zijn , in hun reet !
Alle financiale instellingen , banken , bedrijven die meededen aan de plunderingen en staatsterrorisme van de afgelopen 25 jaar convisceren en top ophangen aan lantaarnpalen.
Uitzoeken wie , ja de joden en hondjes van ze,opsporen die alle staats en Volkseigendommen hebben verkwanseld , ook die nu een te dure baan in de EU hebben , alles convisceren en weer lekker Volkseigendom maken ,zonder jood,zonder islamiet,zonder staat van verraad,zonder schuldeisers die zelf schuldig zijn,
En Zorgen Dat We Weer Zelf Voor Ons EIGEN Volk gaan Zorgen en niet meer de jood en zn maten Ons laten naaien !Kunnen We Eindelijk Eens Gelukkig Worden , samen mét Onze Kinderen zonder dat een jood,een semiet dat steeds maar verwoest …en die afrikanen …nou die zijn mét die twee anderen Ons al 2800 jaar aan het verkrachten , tot *** aan het maken en afpersen…Tabé

En zo Weet Ik nog Wel Wat meer , maar Mn Vingers Staan nu Krom !

Hoi

Antwoord op deze reactie

Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 19:03

Wat die Kinderverkrachtingen aangaat !
Moet Je een jodin eens Vragen of ze nog wat liefdespijlen voor Je heeft , leuk !

Of een jood zoals donner,demmers etc , of Je mischien Je Hand even in hun kont mag steken en kriebelen….zijn ze dol op !

Of Vraag ze of het echt Waar is dat ze tegen Onze kinderen Schreeuwen “vuile stinkhoer kom hier en lik mijn ballen”
Kun Je aan islamietische leiders ook vragen , doen het ook ,gezellig samen met de kutjood !

Antwoord op deze reactie

Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 18:59

Nou heb Je ook nog joden bij de rechtbank,justitie zoals donner,demmers,hirsch ballin en vele,vele anderen , ga maar na wat Je winst is met medewerking van instanties in jodenhand zoals de aivd,de staat,de rechtbanken , de Politiek ,de media !

Waarom Dacht Jij dan dat Allen Die Ooit Wat Voor het Eigen Volk Wilden afgeschoten zijn of afgeperst ?
Of in de almachtige jodenmedia , ja ook al van hun , steeds afgebrandt wordt ?

Omdat joden buitenlandse bezetters zijn van inderdaad het slimste soort , die hebben zichzelf zelfs een dubbele nationaliteit gegeven samen met hun semietenvrienden waar ze al duizenden jaren de Planeet mee afstropen , die hebben in de loopvan 2800 jaar het gehele Noordelijke Halfrond verruineerd en geplunderd , en als de jodencensuur ooit ophoudt zullen er door geheel Europa resten van opgegeten Mensen van Onze Volkeren gevonden worden !

Die hebben dé rotste cultuur die Je op Aarde kunt vinden , het rotste vóór Ons !

Alles Wat Ooit van Ons was is nu van hun , rara hoe kan dat ?

Die hebben zelfs zo slimme plundersystemen waar We in Geboren worden zelfs , dat ze Ons na 25 jaar stropen óók nog willen laten betalen voor de kosten en schade daarvan ,nah…das slim zeg !!!

Het Ziet er naar uit dat ze zo veel Mensen zo krankzinnig hebben geneukt als Kind op de lagere scholen dat het ze nog gaat lukken ook !

Balkenende Weet nu ook wat ze zijn,wie ze zijn én wat ze doen , dát Weet Die nu Ook Zelf , net als Ik al Jaren !

Antwoord op deze reactie

Persoonsgegevens niet veilig bij AIVD

persoonsgegevensDe Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst (AIVD) wisselt te makkelijk persoonsgegevens uit met buitenlandse inlichtingendiensten. Daardoor verstrekt de AIVD soms onrechtmatig gegevens aan collega’s in het buitenland.

Dat concludeert de commissie die toezicht houdt op de inlichtingendiensten (CTIVD).

De commissie concludeert ook dat de AIVD per afzonderlijke inlichtingendienst uit het buitenland onvoldoende controleert en motiveert of deze wel in aanmerking komt voor samenwerking.

Lees ook:Onderzoek naar sfeer binnen MIVD
Lees ook:Jaarlijks duizenden nieuwe staatsgeheimen
Lees ook:Brand in Brussel, ontruiming gebouw Europese Commissie
Lees ook:Balkenende vergeet de burger
Lees ook:De trouwfoto van een crimineel die we niet mogen zien

Heb jij Ambtenaar.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!

Wat is jouw mening? | Permalink

Door Willem Hofs op donderdag 1 oktober 2009 om 10:06, in de categorie Veiligheid, Vrijheid.

Reactie

Tja Logisch de aivd zoals alle overheidsdiensten zijn al ongeveer 45 jaar volledig in de handen van joden , die dienen hun eigen zaakjes,eigen belang,niet Ons,niet Ons Volk ,wordt zelfs uitgebreid tegen Eigen Volk gebruikt met de goorste misdaden en manipulaties !

Aan hoeveel terrorisme ,misdrijf en manipulatie, ook in Nederland ze hebben gedaan op gezag van de jood zoals ruud lubbers , zal wél altijd "staatsgeheim?" blijven !

Dus de aivd als wapen van en voor joden , ja dan heb Je zulke ontwikkelingen als info verlies ten koste van Je Volk en Bevolking !

Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 18:46

Wist Je dat bij voorbeeld de jood doctors van leeuwen , zelf Samir A heeft gehandpicked , hem heeft verkracht,vernederd en de straat opgeschopt , Hem toen heeft belaagd met een heel leger en Hem vervolgens opgeknoopt op de tv en in alle Kranten als er zou terrorisme zijn ?

Tja,aivd of bvd van de joden alletwee !

Wist Je dat als die joden er niet waren geweest We nooit terrorisme en Rassenhaat zouden hebben gehad ?

Antwoord op deze reactie

Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 17:45

Ik Doe Aangifte Wegens Racisme !

Waarom zijn er zuivere joodse scholen ?
Waarom zijn er zuivere islamietische scholen ?

Waarom zijn er GEEN zuivere Kaukasische scholen ?

SLEEP ZE VOOR DE RECHTER ALLEMAAL !

Antwoord op deze reactie
Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 17:49

Ik Doe WEER aangifte wegens Racisme !

Waarom hebben joden alle hoge baantjes en alle anderen de lage baantjes en Onze Kinderen , Onze Eigen Kinderen de Laagste baan als Kindhoer van joden en islamieten , die Ze ook volspuiten met heroine en verkrachten ?

Waarom zijn de kinderen van de joden en semieten niet ook *** ?

Antwoord op deze reactie
Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 17:50

Ik Doe WEER Aangifte wegens Racisme ?

Waarom blijven joden steeds verdienen en moeten Wij steeds betalen ,waarom maakt de jood de schuld van zijn werken de Onze ?

Antwoord op deze reactie
Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 17:52

Ik Doe Weer Aangifte van Racisme ?

Waarom valt de jood Ons steeds aan met de wet en niet zichzelf , aangezien die zelf enig schuldige aan alles is ?

Antwoord op deze reactie
Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 17:54

Ik Doe WEER Aangifte van Racisme !

Waarom maakt die jood met zijn wet het Ons zo moeilijk om als door hun verkracht Kind rechtvaardigheid te krijgen en schadevergoedingen tot in eeuwen , en voor een krasje dat ze nog niet eens zelf beleefd hebben Ons Wél eeuwig laten betalen ?

Antwoord op deze reactie
Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 17:57

Ik Doe WEER Aangifte van Racisme !

Waarom heeft die jood het steeds over Ons op tv , en als Wij Ook Wat Zeggen , Ons dan aanvallen met antisemitisme en racisme , rechtsradicaal zijn en pedofiel en homofiel en de kerk en de wet ?

Waarom valt die zich zelf dan niet aan , die doet dat alles zelf en zelfs met Onze Kinderen nota bene ook nog ?

Antwoord op deze reactie
Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 18:00

Ik Doe WEER Aangifte van Racisme !

Waaorom haalt die jood massaal islamieten binnen ,verkracht met ze samen Onze Kinderen , maar gaat op tv alleen kwaadspreken over Ons Die verkracht zijn en over de islamiet….waarbij die jood de islamiet de hand boven het hoofd houdt bij maasale misdaden zoals Wijken verkrachten onder jodenbeheer ?Dat is toch haatzaaien ?

Antwoord op deze reactie

De Duivel Antwoord:
oktober 1st, 2009 om 18:01

Ik Doe WEER Aangifte van Racisme !

Waarom heeft de jood het altijd goed en Wij het altijd Slecht ?

Antwoord op deze reactie
Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 18:03

Ik Doe WEER Aangifte van Racisme !

Waarom heeft de jood het altijd goed en Wij het altijd slecht sinds die er is ?

Antwoord op deze reactie
Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 18:07

Ik Doe WEER Aangifte van racisme ?

Waarom beliegt U Kleine Kindertjes en het Volk met Uw eeuwige oorlogsverhalen die u noch zelf beleefd ,noch zelf meegedaan heeft.

Waarom zet u aan tot haat tegen een onschuldig Volk , dat was u zelf toch …de oorzaak van de tweede wereldoorlog !
Waarom moeten We Ze haten ,terwijl We Ze Liefhebben ?

Waarom maakt u Iedereen bang die Wat Anders Wil Zeggen ? Is dat discriminatie ?

Antwoord op deze reactie
Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 18:10

Ik Doe WEER Aangifte van Racisme !

Waarom heeft U wél alle woord op Onze TV en Wij niet een ?

Antwoord op deze reactie
Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 18:12

Ik Doe WEER Aangifte van discriminatie ?

Waarom heeft u wél alle woord op tv en Wij Zelf niet Een , en als ….worden We bedreigd,verkracht,vermoordt,afgeperst.en bedrogen ?

Antwoord op deze reactie
Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 18:14

Ik Doe WEER Aangifte van Racisme !

Waarom misbruikt u Onze Eigen Overheden én Mensen tegen Ons , terwijl u de enige dader bent ?

Waarom beschermt u zich wél met de wet en valt u Ons alleen maar aan met de wet ?

Waarom beschermd u Ons niet oók mét de wet ?

Antwoord op deze reactie
Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 18:17

Ik Doe WEER Aangifte van Racisme en discriminatie !

Waarom bedreigt u ,mét de wet ,de staat , en de overheid , en politiek alle Mensen en Kranten die Wat Zeggen en u zelf om uw woord van geweld , moord en haat niet ?

Antwoord op deze reactie
Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 18:19

Ik Doe WEER Aangifte van discriminatie en Racisme !

Waarom noemt u zichzelf , die Ons Allen als Kind verkracht heeft de “goede” en Ons die verkracht zijn door u en u nooit iets hebben aangedaan de Slechten ?

Antwoord op deze reactie
Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 18:21

Ik Doe WEER Aangifte van Racisme en Discriminatie !

Waarom Wij degenen die door u verkracht zijn altijd moeten betalen en u , de Kinderverkrachter altijd wil verdienen…….aan Ons ?

Antwoord op deze reactie
Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 18:25

Ik Doe WEER Aangifte van Racisme en Discriminatie !

Waarom na 25 jaar plunderen en terrorisme wilt u dat Wij , die geplundert zijn , nog een keer aan u , de plunderaar gaan betalen ?

Waarom betaald u niet zelf de schade aangericht ,ook aan Ons,en vergoedt Onze Schade en Vreselijke Leed ?

Waarom u wél zelfs nog een oorlogsuitkering als zelfs tweedegeneratieslachtoffer en Wij weer niets , zelfs niet voor de Schade Ons nu weer aangedaan ?

Antwoord op deze reactie
Geplaatst door De Duivel op 1 oktober 2009 om 18:32

Ik Doe WEER Aangifte van Racisme en Discriminatie !

Waarom werken rechters en staat vóór u en niet vóór Ons ,het Volk ?

Antwoord op deze reactie

http://ambtenaar.blog.nl/politiek/2009/09/07/burger-geen-interesse-in-mi...

Geen Interesse in Je Site ...gossie
Wat Wil Je met een overheid die Ons al 25 jaar plundert , verkracht , genocide pleegt en aanzet tot , Onze Kinderen verkracht , waar de hele top van justitie bestaat uit totaal maar dan ook totaal verrotte creeps die Kindervekrachten als hobby hebben ,Onze Kinderen ?

Die Volks en staats eigendommen stelen en daar weer mee het Volk meer dan 20 jaar gaan beroven en plunderen ?

Die Ons in 1991 buiten de wet stelt om nog beter te hunnen plunderen.Die bij persoon van creep hoogervorst in 1995 ambtenaren helemaal beveelt Ons niet te mogen helpen en bijstaan , zoals lang daarvoor de politie ook al niet in de Wijken tegen vullis ( buitenlanders )mochten optreden en ze bij wet ook nog tegen Ons dan weer beschermden !Zoals Je Weet had de rechtbank die van buitenlanders is , daar in al de jaren een Blanke Jongeman of Persoon voor ten toon op tv .
Zelf van uit de staat en geheime diensten terrorisme in het Land introduceren en het zelf veelvuldig plegen daarvan , zowel tegen Ons als andere volken , zowel met misbruik van Ons als met leden van andere volken !
Het vermoorden van Burgers,Kinderen,Ambtenaren,Politici en Presidentskandidaten en een aanval tegen het Koningshuis georganiseerd hebben , de staat ,de wet , de Politiek als dagelijkse bezigheid saboteren ,aanvallen en bedreigen ,het Volk en anderen oo steeds aanvallen , bedreigen ,agressief,hopeloos en bang maken , plunderen en verkrachten ook ?

Je met Je plunderbonusvriendjes verschansen tegen het Zien van Ons Leed en door Jou aangedane armoede , Ons aan massas islamietische Kinderverkrachters overlaten ,zonder bescherming tot heden , en alk KInd door Jou ,Jullie toedoen voor het bereiken van de twaalfde Levensjaar veelvuldig verkracht en verwoest op om en in scholen door jullie en semieten

En Ons nu met Weer Alle middelenmisbruik pogen Ons Dáár Weer voor te laten betalen de schade ,de diefstallen ,de plunderingen,berovingen en enorme Leed aan Ons en Onze Kinderen , elke hulp en bijstand weigeren , elke hulp en bijstand onmogelijk maken omdat hoogervorst en eerder anderen al eerder de politie helemaal verweigerden Ons met wat dan ook te helpen?

Het hele Land en Alle Mensen Monddood maken met Je kutstaat,Je kutwet en Je kutjoden ?
Kranten die bang zijn de Waarheid te Schrijven!
Van uit overheden de Bevolking belagen,verkrachten.vermoorden,Monddood maken?

Terwijl Jij Je druk maakt om Je kutbonus,Je kuthandshake , laffe uitbuiter!!
Voor meedoen aan al deze misdaden ?

De misdaden verjaren niet , dat zijn allen misdaden tegen de Menselijkheid,de Mensheid,en hulp aan staatsterrorisme , die bonussen en handshakes zul Jij niet lang van genieten !

Er zijn net wat gespuis opgehangen om wat ze Hutisi en Tutsis aan deden , wat Denk Jij wat Jou Lot Zal Zijn , zwijn ?

Je kunt wél Je lijsten nóg langer maken , dan hebben Wij ook nóg meer plezier ,zo gauw als We weer "niet corrupte en verdorven in de rij gestaan hebbende rechters en justitie" hebben die dan niet meer de hond van de joden zijn !

Dan Zul Je Ons Weer Zien , Dat Beloof Ik Je !
Geen cent zul jij behouden van de rooftochten !

Ok , maar de staat van verraad is Zeker niet populair , al doe Je nog zo veel dansjes op tv en kus je nog zo veel babies,bah

Je dient Kinderverkrachters en plunderaars,genocideplegers en aanzetters daartoe,terroristen , das geen carrierekeuze !

Hheeeehh waarom zijn wij nou nietjet poupoelar?

Nou ....Daarom !

Zolang niet iedereen gelijk

22 september, 2009 - 03:06

Zolang niet iedereen gelijk behandeld wordt, mag Wilders ook zeggen wat hij wil.
Imams en anderen mogen haat zaaien, discrimineren etc. etc., maar een blank iemand niet?!

Aanpassen

29 juni, 2009 - 20:48

Ik wil hier graag reageren op het aanpassen van Islams in het Land waar men woont.
Zoals sommige Islams zich gedragen in dit land is niet goed te praten.
Ik heb in Saoedi Arabië gewerkt en daar moest ik me ook aanpassen aan het land en probeer daar niet uit het gareel te lopen dan zijn de gevolgen niet te overzien.
Auto's staan daar geparkeerd met open ramen en deuren met de sleutels erin en probeer maar te jatten dan ben je niet gelukkig en wordt je in het openbaar getoond dat je een dief bent en jouw hand word gehakt, dit heb ik met eigen ogen gezien.
Ik wil niet zeggen dat het in Nederland toegepast moet worden, maar wil wel zeggen dat de straffen wel strenger moeten worden!
Ik proef ook dat onder de Islamieten ook rotzakken zitten net zo goed als onder de Nederlanders, maar bij de islamitische jongeren is de agressie groter en ook de ouderen en hier moet wat aan gedaan worden.
Ik persoonlijk ken een heleboel Islamieten en die denken er ook zo over dat de raddraaiers goed gestraft moeten worden en dan word Nederland een veilig land zodat wij samen met de Islamitische volkeren kunnen samenleven.
Ik ken ook Indonesische Islamieten en die passen hun goed aan in Nederland en daar hoor je helemaal niks van met geweld en criminaliteit.
Met gevoelens voor de samenleving in Nederland verblijft,
Jendella

discussie

23 juni, 2009 - 04:13

Wilders wilde een discussie voeren m.b.t. tot het islam geloof en de gevaren van het islam geloof, iets wat onder veel mensen leeft en waar veel mensen vrees voor hebben. Nu is de discussie geworden wat vrijheids van menings uiting is, wat je wel en niet mag zeggen.

En de discussie over de islam en de angst die mensen daarvoor hebben word nog steeds niet gevoerd, want het is een verboden onderwerp gemaakt. Het gevaar hiervan is dat de angst voor de islam zal groeien en de agressie tegen de islam zal toenemen.

Bedenk eerst eens wat we nu willen, een veilige multu culturele samenleving of een onveilige samenleving met een gelimiteerde vrijheid van menings uiting?

Discussie als afleiding...

17 juli, 2009 - 12:59

Vrees is het sleutelwoord. Ga niet op zoek naar een "boosdoener" en noem ze vervolgens "buitenlanders" of "turken en marokkanen". Nee, we kunnen niet meer globaliseren. Onze intellect, wijsheid en moraal zeggen dat we dit stadium al gehad hebben en we dat we hebben geleerd uit onze ervaring. ( in de vorige crisis kregen de joden de schuld )
Dit is exact dezelfde aanpak, zoek de boosdoener. Nee, de oorzaak ligt ergens anders. Zoek in de maatschappij de oproerkraaiers, de dieven, de criminelen, de geweldenaars, de verkrachters, de pedofilen, de dealers en de luiwammessen, en je zult zien dat er in alle rassen criminelen zijn. Ook onder de Nederlanders, de duitsers, de belgen, de russen, noem ze maar, ik ga hier niet alle landen van de wereld opsommen. Er zijn genoeg vreedzame turkse en marokaanse inwoners hier in nederland, en ja, ook al zijn ze een beetje vreemd, of anders in de omgang met het leven. Je hoeft niet bang voor ze te zijn ! Het is de vrees die hier opgewekt word door dhr. Wilders, en daar vervolgens handig gebruik van maakt. De crisis is een goed moment om te doen...... In de chaos.
Laat deze mensen niet te veel vinger in de pap krijgen. Kijk hem in zijn ogen, kijk naar zijn gezichtsuitdrukking en zie wat het je zegt. Het is niet de waarheid die hij hier verteld, deze heer is meer van plan.

P.

De Islam en wat voor geloof

14 juli, 2009 - 01:22

De Islam en wat voor geloof of beweging ook wekt angst bij de bevolking op zolang de onopgevoede jongeren de buurten terroriseren. Daar kunnen zelfs de eigen Marokkaanse gemeenschap geen rust in vinden. Of het nou buurtvaders zijn of een enkeling in Amsterdam of Utrecht die kop uitsteekt boven de rest.... het is allemaal een druppel op de gloeiende plaat!
Marokkaanse jongeren moeten niet boos worden op of het botvieren op hun omgeving.... de ouders hebben jullie geen opvoeding meegegeven in de Nederlandse maatschappij.... daar zou je als jongeren boos op moeten zijn!
De gloeiende plaat van net.... en ook de PVV geven aandacht aan wat de huidige Marokkaanse jongeren qua agressie teweeg brengen! Je kan als jongeren naar je omgeving blijven schoppen, maar een wijkgebouwtje of een container lost niks op als invulling tot de verveling, als je iets mist in je opvoeding. De hobby, de sport, de (muziek)vereniging, de zorg, etc bijvoorbeeld.
Je had bijvoorbeeld als jongere liefdevol opgevoed moeten zijn op het moment dat je gaat puberen, zonder slaag of dwangmaatregelen vanuit geloof en/of ouders/familie.
De meeste ouders vergeten het vaderland niet, en willen hun kinderen ook het leven van thuis overbrengen, maar in het thuisland leven ze niet volgens de westelijke principes "geloof los van de politiek". Geloof kan voor sommige mensen een verwelkoming zijn..... en het is ook niet verkeerd, maar wel vrijwillig geloven; niet omdat je ouders/je familie, je thuisland of de kerk dat wilt!
Nederland ligt in Europa, in elk land hebben ze andere normen en waarden, regels en wetten.... Nederlandse jongeren horen te weten (van hun ouderlijke opvoeding), dat hier mensen wonen die niet allemaal hetero zijn, maar ook bi, gay, lesbo, gender, enz. Tuurlijk je hoeft er niet van te houden, maar je laat iedereen in haar/zijn eigen waarde..... in Nederland is iedereen gelijk en zolang er nog steeds vernielzuchtige jongeren loslopen van wat voor ras/geloof ook, dan sta je in de picture!! Man en vrouw zijn in Europa gelijkwaardig en als je het anders wenst dan mag je geen eigen rechter spelen (ook thuis niet), maar dan ga je de politiek in en vertel je jou verhaal! Dat is de weg, niet de snelste weg, maar als een politicus meer aanhangers krijgt om 'wat hij/zij' verteld, dan heb je 'hoe groter je als partij wordt' het recht om het te zeggen!!

Ik heb nog geen één Marokkaan gezien die radicaal het heft in handen heeft genomen om afstand te nemen van de raddraaiers, mmar ook voor een 'strenge' oplossing zoekt, want dat een halfzachte aanpak niet helpt dat weet je zelf wel..... de Marokkaanse jongeren willen niet telkens negatief benoemd worden...., nou zorg dan dat die andere zorgen dat zij zich gedragen.

Hoeveel jaar duurt het nou al die overlast, het wordt tijd voor een harde hand/aanpak.... Ik sta achter de PVV en achter Geert Wilders.... bewijs als jongeren maar dat het niet nodig is die harde aanpak!!

Vervolging Wilders

2 juni, 2009 - 18:48

Zelfs een mening, weinig gestoeld op wetenschappelijke feiten, zoals die van dhr. Wilders dient gezegd te kunnen worden. Geen voorwaarden aan de vrijheid van meningsuiting. Echter, de Nederlandse grondwet telt meerdere hoofdstukken, deze zijn van even groot belang als de vrijheid van meningsuiting. Wanneer er gegronde redenen zijn dat dhr Wilders deze niet naleeft, dan is er een uitspraak van een rechter voor nodig.

Teveel eer

21 mei, 2009 - 18:47

Ik ben geen voorstander van het vervolgen van Wilders. Zijn uitspraken zijn mogelijk strafbaar, maar een proces zou hem veel te veel publiciteit opleveren en dat is koren op zijn molen. De afgelopen jaren heeft hij zowel in als buiten de Tweede Kamer menig incident gecreëerd en zo veel aandacht naar zich toe getrokken. Een proces biedt hem een podium voor het verkondigen van zijn, vaak verwerpelijke, opvattingen. Niet doen dus. Houdt het bij het politieke debat. Het is wel wenselijk als de Voorzitter van de Tweede Kamer hem een sanctie oplegt als hij zich daar op een grove onfatsoenlijke manier uitlaat over zijn medeparlementariërs.

hypocriet

25 maart, 2009 - 21:39

Wilders is zelf niet zo happig op die vrijheid van meningsuiting. Bij elke islamitische spreker die niet zijn standpunt verkondigt wil hij dat voorkomen!!! Waarom mengt een politicus zich zo in een geloof. We proberen toch ook scheiding kerk en staat te hebben? Hij zorgt er voor dat dit gaat veranderen. Het lijkt mij daarom in het belang van de samenleving dat zijn uitspraken ook is aan een onafhankelijke rechter worden voorgelegd. Wilders is het slechtste wat de vrijheid van meningsuiting is overkomen. aan het einde van de dag zijn we allemaal mensen

Vervolgen Wilders is een beperking van de vrijheid van meningsu

14 maart, 2009 - 03:53

Dat Wilders als Tweede Kamerlid mag zeggen wat hij wil, is vastgelegd in onze Grondwet. Het is de vrijheid van meningsuiting. Wij mogen als volk blij zijn met een dergelijk grondrecht. Het is zelfs een van de basiselementen van onze democratie en ik vind, dat we daar niet aan mogen tornen.
Waar het hier volgens mij echter om gaat is, in hoeverre je van dit recht gebruik mag gaan maken om je gelijk te halen en je overtuiging te gaan prediken. Waar houdt de redelijkheid op en waar begint het onfatsoen en de onverdraagzaamheid?
Historische feiten dringen zich in dit verband op. De crisis, die in 1929 begon (en die {voor wat betreft de financiële markten} enige gelijkenis vertoont met de tijd, waarin wij nu leven) leverde ene A. Hitler een voedzame bodem voor ideeen, waar in de loop der decennia nog lang is nagepraat, nadat onvoorstelbaar leed, zonder vergelijkbaarheden, was geschied. En kom nou niet met onnozele opmerkingen, dat zich zoiets niet kan herhalen.
Ook Adolf had die vrijheid van meningsuiting tot zijn beschikking en de Duitsers geloofden hem.
In tijden van miserie worden zondebokken graag gezocht. En hoeveel "rechtgeaarde Nederlanders" zijn er niet, die ervan overtuigd zijn, dat "buitenlanders", denk in het bijzonder aan allochtonen, waarmee bedoeld natuurlijk de moslims, "ons" banen wegnemen, voor woningnood zorgen en enkel profiteren? Zelfs een bedreiging vormen voor ons staatsbestel?
Allemaal gemakkelijke prooien voor Geert Wilders. Stemvee, dat graag een zondebok wil zien voor hun eigen tekortkomingen.
Dat 1 op de 5 à 6 Nederlanders vanwege de Koran en zijn gelovigen, opgehitst door een neo-liberaal zonder hart en ziel, de eeuwenlange democratie zou willen inwisselen voor een mallotige discriminatie-maatschappij stemt mij treurig en doet mij zéér ernstig twijfelen aan mijn trots voor mijn nationaliteit.
Oh! Twijfel niet aan mijn oprechte zin voor gerechtigheid! Moslimjochies, die op straat staan te juichen, omdat een stelletje malloten de twintowers invliegen en dat vertalen als de eerste overwinning van de Islam op de "Wereld der Ongelovigen" trekken bij mij ook aan het kortste eindje!
Neem eens een woordenboek en zoek op: Tolerantie en de spelregels, die daarvoor gelden. Als je kunt leren en toepassen, wat dat betekent, dan zal ik je als medemens accepteren en omarmen. Dat vormt de basis voor een maatschappij, die echt functioneert en heeft geen Wilders met al zijn maatschappelijke tegenstellingen nodig.

« eerste‹ vorige12345volgende ›laatste »

Overige lopende debatten