Home » Uitzending van 2009-02-12 » Wilders mag Engeland niet in

Wilders mag Engeland niet in

Uitzending van 12 februari 2009

Wilders mag Engeland niet in
Geert Wilders, die rond drie uur geland is in Groot-Brittannië, mag het land niet in. Op Heathrow werd hij door de douane apart genomen en kreeg hij - aldus het ANP - even later door de immigratiedienst verteld dat hij het land niet in mag.

Netwerk-verslaggevers Dirk Mostert en Daniel van Dam reisden met Geert Wilders mee naar Engeland.

Bekijk ook eerdere Netwerk-items over dit onderwerp:
- Wilders mag Groot-Brittanië niet meer in

Bekijk hier de hele uitzending van donderdag 12 februari.

Reacties

De reactiemogelijkheid is afgesloten

persona non grata

21 februari, 2009 - 08:40

De huisvrede kan worden gestoord door iemand die alleen aandacht wil trekken door zijn extreme positie, die zelfs alle onbesproken medeburgers met cultureel afkomst van Indië, Pakistaan, Turkije, Arabië, Maghreb uitdaagd. Er zijn plekken genoeg ter wereld, waar
naar toe de heeren Lords Wilders kunnen uitnodigen om met hem te praten. Toronto lijkt mij zeer vreedzaam onder de veelen geneutralizerden,
omdat Canada een specifiek inburgerings-beleid zonder religieuze tintjes heeft.
Ik denk het gaat minder om de persoon Gerd Wilders daan de missie in zijn aktentas, die de douane niet kon afpakken. In dit geval was zijn bedoeling toch de hetsfilm Fitna op het hoogste niveau te promoten, wat ongetwijfeld in Engeland voor onrust en vrees voor toenemend geweld zou leiden, wat de regering in eerste instantie moet voorkomen. De bomontploffingen in de Londonse Tube zijn nog niet vergeten en mogelijke gevolgen van het bezoek aan UK zijn met groot risiko verbonden. Dat heeft niks met lafheid te maken. De veiligheid van de bevolking en Wilders self gaat voor zijn omsteden optreden in het Hogere Huis. Ik hoop de weigering van de Britse regering, de PVV-leider het land binnen te laten, alleen tijdelijk beperkt zal zijn.
Hoe men met popolistische kamerleden op diplomatisch terrein in de toekomst in GB omgaat is een kwestie voor de minister, die zulke rechten aan nederlandse vertegenwordigers uitrijkt. Of Dhr Wilders er bijhoort zullen wij wel zien. Ich glaube kaum! Georg Heider hätte
vermutlich ebenso eine Abfuhr erhalten, in England zu agitieren.
Mir sind solche Leute suspekt, die Ausländerhass verbreiten und
auf spektakuläre Weise unbescholtene Mitbürger zu diskriminieren versuchen, nur weil sie anders sind.

wilders

12 februari, 2009 - 17:29

ik vind het logisch dat hij Engeland niet binnen mag dat moeten ze ook in Nederland doen hij zet aan tot haat tegen moslims, ook haat tegen Nederlanders van uit moslims hij maakt gebruik van de vooroordelen van de Nederlanders maar ook van Moslims iets goeds zal hij nooit brengen in Nederland. wat in sarajova is gebeurt zit nog vers in mijn geheugen wil Nederland dit dan moeten ze dat zo zeggen en niet er om heen draaien ik word boos als dit soort ongedierte het woord mag zeggen, en roepen wat hij wil ik loop ook niet in Israel met haken kruizen of een poster van Hitler rond dit soort dingen vragen om problemen.

Wilders

12 februari, 2009 - 20:52

Nee makker jou soortgenoten lopen in Nederland gewoon op straat te roepen hamas hamas Joden.........weet je wel..! Of last van selectief kort termijngeheugen.

wilders

13 februari, 2009 - 01:41

Ik vond de hele vraagstelling van de presentatrice/programma fout.
Wilders was uitgenodigd en de Engelsen wilden hem niet binnenlaten, wat kan hij daaraan doen.
Maar toch wordt er gezegd dat hij alle aandacht naar zich toe trekt en overal zijn voordeel uithaalt.
Als hij niet uitgenodigd en geweigerd was dan was er niks gebeurd toch? En het blijft belachelijk wat de Engelsen doen.
Ik ben het met bijna alles wat hij zegt eens en het is belachelijk dat hij moet leven zoals hij leeft dankzij een stelletje idioten.

De media in Nederland mag wel eens wat neutraler zijn bij de publieke omroepen, Wilders kan nooit wat goed doen of zeggen.
Alles wat Wilders betreft is suggestief en/of bevooroordeeld.

Ik wens Wilders veel succes en hoop dat hij nog lang zijn werk kan doen.

wilders

13 februari, 2009 - 16:07

Neem Engeland maar als voorbeeld