Home » Uitzending van 2009-09-24 » Gerechtshof Arnhem: 'besluit verlof Saban B. te snel genomen'

Gerechtshof Arnhem: 'besluit verlof Saban B. te snel genomen'

Uitzending van 24 september 2009

Gerechtshof Arnhem: 'besluit verlof Saban B. te snel genomen'
Hoe kon het gebeuren dat de rechtbank in Arnhem de vluchtgevaarlijke topcrimineel Saban B. verlof gaf? Het Hof geeft vandaag toe dat er fouten gemaakt zijn bij de toekenning van het verlof.

Een week geleden besloten de zes rechters van de Arnhemse rechtbank ondanks aanwijzingen voor vluchtgevaar Saban B. een week vrijaf te geven om zijn vrouw en pasgeboren kind te bezoeken. Enkele dagen na zijn vrijlating vluchtte Saban.

Inmiddels hebben oppositiepartijen in de Tweede Kamer aangedrongen op ontslag van de 'blunderende' rechters.

In een exclusief televisie-interview aan Netwerk reageert de president van het Gerechtshof in Arnhem op de gang van zaken rond het rechterlijk besluit over het verlof van Saban B.

Bekijk ook de eerdere Netwerk-reportage over dit onderwerp:
Internationale klopjacht op gevluchte vrouwenhandelaar


Bekijk hier de uitzending van donderdag 24 september.

Dossier

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst in dit debat.